فروشگاه اینترنتی فروش 247، خرید آنلاین

کاربری میهمان خوش آمدید. ثبت نام یا ورود
خوش آمدید. حساب کاربری یا خروج

نحوه ثبت سفارش

 

نحوه ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی فروش 247

لطفا قبل از سفارش در سایت ما ثبت نام کنید.

 

     1- برای آسان پیدا کردن محصول مورد نظر خود، آن را در نوار جستجو پیدا کنید.

 

     2-با کلیک بر روی محصول ، وارد صفحه آن شوید و روی "افزودن به سبد خرید" کلیک کنید. همچنین میتوانید تعداد محصول مورد نظر را انتخاب کنید.

 

 

     3-  در این مرحله محصول و تعداد محصول مورد نظر خود را تایید کنید. اگر در مرحله قبل فراموش کردید تعداد محصول را تغییر دهید در این مرحله نیز قادر  به انجام این کار هستید. ادامه سفارش را بزنید.

 

 

     4-در این مرحله اطلاعات شخص دریافت کننده محصول را وارد کنید. اگر ساکن شهر تهران هستید تیک "ارسال به شهر تهران مناطق 22 گانه" را بزنید. همچنین برای پرداخت هزینه محصول سه روش پرداخت آنلاین ، پرداخت کارت به کارت و فیش واریزی موجود است. دو شیوه پرداخت هزینه حمل و نحوه ارسال موجود می باشد که میتوانید یکی از این دو حالت را انتخاب کنید. ادامه سفارش را بزنید.

 

 

مخصوص ساکنین شهرستان

     5- در این مرحله اطلاعات شخص دریافت کننده محصول را وارد کنید.اگر شما ساکن شهرستان هستید کدپستی را با دقت وارد نمایید. همچنین برای پرداخت هزینه محصول سه روش پرداخت آنلاین ، پرداخت کارت به کارت و فیش واریزی موجود است . و یک مبلغ ثابت 18000 تومان جهت هزینه پست به جمع فاکتور اضافه می گردد. ادامه سفارش را بزنید.

 

 

     6-پیش فاکتور را به دقت مطالعه فرمایید. در صورتی که در مرحله قبل پرداخت آنلاین را انتخاب نموده اید ،درگاه پرداخت مورد نظر را انتخاب کنید ، ترجیحاً از درگاه ملت استفاده کنید. و "پرداخت آنلاین" را بزنید. در غیر اینصورت در کادری که در اختیار شما قرار گرفته است اطلاعات واریزی خود را تکمیل فرمایید.