فروشگاه اینترنتی فروش 247، خرید آنلاین

الکسا می‌تواند اطلاعات کسب و کارهای محلی را به کاربران اطلاع دهد

 

پیش‌بینی می‌شود که سامسونگ طی رویداد اختصاصی ۱۸ مرداد، ساعت هوشمند جدیدی را نیز در کنار گلکسی نوت 9 معرفی کند، پیشتر تصور می‌شد که این پوشیدنی با نام گیر اس ۴ روانه‌ی بازار خواهد شد؛ اما اکنون می‌دانیم که کره‌ای‌ها نام گلکسی واچ را برای آن در نظر گرفته‌اند. اگرچه ساعت هوشمند مورد انتظار غول دنیای فناوری تحت برند Galaxy عرضه خواهد شد؛ اما این محصول به‌صورت پیش‌فرض با سیستم‌عامل Tizen 4.0 همراه خواهد بود. حال شایعاتی درباره‌ی ابعاد و رنگ‌های گلکسی واچ به‌گوش می‌رسد.

اسناد مربوط به Galaxy Watch‌ در کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا (FCC) نشان می‌دهند که ساعت هوشمند جدید سامسونگ در دو مدل متفاوت ۱.۲ و ۱.۳ اینچی معرفی خواهد شد. یکی از مدل‌ها با نمایشگر ۱.۳ اینچی، درست‌مانند گیر اس ۳، ابعاد ۴۶ میلی‌متری خواهد داشت؛ در حالی که مدل دیگر ۴۲ میلی‌متری خواهد بود، بنابراین تنها یک میلی‌متر از گیر اسپرت ۴۳ میلی‌متری کوچک‌تر خواهد بود.

امروزه ساعت‌های بزرگ از محبوبیت بسیاری برخوردار هستند؛ بنابراین احتمال مدل ۴۶ میلی‌متری سامسونگ فروش مناسبی را تجربه خواهد کرد. در این بین، افرادی با مچ دست کوچک‌تر، احتمالا به‌سوی مدل ۴۲ میلی‌متری گلکسی واچ جذب خواهند شد. ماه گذشته تأیید شد که ساعت هوشمند جدید سامسونگ با رنگ طلایی جدیدی نیز عرضه خواهد شد. گفته می‌شود که مدل ۴۶ میلی‌متری در سه رنگ صورتی، مشکی و نقره‌ای عرضه خواهد شد؛ در حالی که مدل ۴۲ میلی‌متر احتمالا در دو رنگ صورتی و نقره‌ای در دسترس خواهد بود.

سامسونگ هر دو ساعت هوشمند ۴۶ و ۴۲ میلی‌متری را در نسخه‌های Wi-Fi و LTE به فروش خواهد رساند. شایعات حکایت از آن دارند که کره‌ای‌ها مدل LTE را در آمریکا از طریق اپراتورهای مخابراتی عرضه خواهند کرد، ضمن اینکه آغاز فروش گلکسی واچ با گلکسی نوت ۹ همزمان خواهد بود. انتظار می‌رود که فبلت جدید سامسونگ در تاریخ ۲ شهریور روانه‌ی بازار شود.

منبع: زومیت