فروشگاه اینترنتی فروش 247، خرید آنلاین

وان پلاس به‌زودی نخستین ایرباد بی‌ سیم خود را عرضه می‌کند

 

ظاهرا وان‌پلاس در حال کار روی ایرباد‌های بی‌سیم است؛ زیرا به‌گزارش وب‌سایت Nashville Chatter، لیستی در وب‌سایت گواهی بلوتوث، وجود محصولی به‌نام OnePlus Bullets Wireless، وجود چنین ایربادهایی را تأیید می‌کند. از آنجایی که وان‌پلاس هم‌اکنون دو مدل ایرباد سیمی با نام Bullets در خانواده‌ی محصولات خود دارد؛ بنابراین می‌توان به ماهیت ایرباد‌های آتی این شرکت چینی پی برد، در حال حاضر تنها نکته‌ی مبهم در مورد ایرباد‌های Bullets Wireless این است که آیا محصول جدید چینی‌ها کاملا بی‌سیم است یا دو گوشی آن توسط سیمی به هم متصل شده‌اند.

وان‌پلاس تاکنون وجود جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون در پرچم‌دار مورد انتظار خود با نام وان‌پلاس ۶ را تأیید کرده است؛ بنابراین عرضه‌ی هدفون‌های بی‌سیم، یک الزام برای این شرکت چینی محسوب نمی‌شود، با این حال تولید چنین محصولی چندان مایه‌ی تعجب نیست؛ چرا که صنعت هدفون نیز در این مسیر حرکت می‌کند؛ از این رو وان‌پلاس می‌تواند فروش خوبی را برای ایربادهای بی‌سیم خود تجربه کند. در حال حاضر زمان عرضه‌ی ایربادهای جدید وان‌پلاس مشخص نیست؛ اما می‌توان انتظار داشت که چینی‌ها طی چند ماه آینده، ایربادهای بی‌سیم خود را هم‌زمان با وان‌پلاس ۶ روانه‌ی بازار کنند.

در حالی که هم‌اکنون صرف‌نظر از نام و برخی قابلیت‌های بلوتوث، نظیر پشتیبانی از استریم با کیفیت بالای AptX، اطلاعات بیشتری در رابطه با ایربادهای جدید وان‌پلاس در دسترس نیست؛ اما باز هم می‌توان در مورد این محصول هیجان‌زده بود. ایربادهای کنونی وان‌پلاس با وجود قیمت ۲۰ دلاری خود، عملکرد بسیار خوبی دارند و به‌نظر می‌رسد که چینی‌ها در مورد ایربادهای بی‌سیم Bullets نیز از پارامتر قیمت به نفع خود بهره خواهند برد.

منبع: زومیت