فروشگاه اینترنتی فروش 247، خرید آنلاین

کاربری میهمان خوش آمدید. ثبت نام یا ورود
خوش آمدید. حساب کاربری یا خروج

آخرین اخبار و مقالات

آشنایی با فول استک دولوپر

آشنایی با فول استک دولوپر

اگر در حوزه برنامه‌نویسی مشغول فعالیت هستید و یا میخواهید برای آینده آماده بشید و می‌خواهید بدانید که چه شغلی را در زمینه برنامه نویسی باید انتخاب کنید، قطعا باید با عبارت فول استک دولوپر آشنا شده باشید. به طور خلاصه به کسی که تمام کارهای یک پروژه را میتوانید تنهایی انجامش دهد Full stack developer می‌گویند و به نوعی همه فن حریف هستند.

یکشنبه، 25 آبان ماه 1399 1,649 بازدید
مزیت های اندروید باکس

مزیت های اندروید باکس

اندروید باکس وسیله ای است جعبه مانند (باکس)، با شباهت زیادی به هارد اکسترنال که می تواند ورژنی از سیستم عامل اندروید را اجرا نماید و با وصل شدن به یک تلویزیون در اختیار کاربران قرار گیرد.

چهار شنبه، 21 آبان ماه 1399 5,839 بازدید
اندروید باکس چیست ؟

اندروید باکس چیست ؟

با توجه به وجود الزام محدودیت هایی که در زمینه آموزش حضوری وجود دارد نیاز یک اندروید باکس برای آموزش مجازی دانش آموزان و انجام بازی های روزانه برای سرگرمی هرچه بیشتر آنها حس میشود و همچنین تبدیل تلویزیون عادی به تلویزیونی هوشمند برای استفاده راحتتر سایر افراد مطابق با نیاز هرکس در خانوده ها نیازی اساسی است.

چهار شنبه، 21 آبان ماه 1399 7,374 بازدید
نشانه گذاری پوشه های مورد علاقه خود در ویندوز 10

نشانه گذاری پوشه های مورد علاقه خود در ویندوز 10

اگر اکنون پوشه های Windows 10 خود را سازماندهی کنید ، دیگر نمی خواهید مهمترین فایلهای خود را بعداً پیدا کنید. برای دسترسی آسان می توانید پوشه های مورد علاقه خود را در ویندوز علامت گذاری کنید. در اینجا چند روش برای انجام این کار آورده شده است.

یکشنبه، 18 آبان ماه 1399 2,367 بازدید
راهنمای ورود به نسخه تحت وب سامانه شاد

راهنمای ورود به نسخه تحت وب سامانه شاد

دانش آموزانی که به هر دلیل به نسخه اندروید اپلیکیشن شاد دسترسی ندارند، می توانند از برنامه شاد تحت وب آن استفاده کنند

شنبه، 10 آبان ماه 1399 5,254 بازدید
اپلیکیشن شاد نسخه 2.4.0

اپلیکیشن شاد نسخه 2.4.0

شاد بزرگ ترین اپلیکیشن تعاملی کشور است که توسط تیم فنی همراه اول برای وزارت آموزش و پرورش پیاده سازی شده است؛ درحال حاضر با گذشت پنج ماه از شروع این پروژه ملی، بیش از 14 میلیون کاربر در این زیست بوم دیجیتال فعال هستند.

شنبه، 10 آبان ماه 1399 8,026 بازدید
تغییرات جدید اپلیکیشن شاد نسخه 2.6.3

تغییرات جدید اپلیکیشن شاد نسخه 2.6.3

با فرا رسیدن زمان بازگشایی مدارس در سال 99 و با توجه به این که همچنان احتمال ابتلا به ویروس کرونا وجود دارد، آموزش و پرورش تصمیم گرفت تا با فراهم کردن بستری برای آموزش از راه دور، عقب افتادن روند آموزش دروس را جبران کند.

شنبه، 10 آبان ماه 1399 20,638 بازدید
بررسی اینترنت نسل 5

بررسی اینترنت نسل 5

اینترنت 5G می‌تواند از تمامی قابلیت‌های موجود در سرویس‌های شبکه اینترنت محلی مانند LAN و همچنین شبکه اینترنت خارجی مثل WAN پشتیبانی کند. چنین امکاناتی به دلیل وجود پشتیبانی از قابلیت سرویس‌های مختلف از جمله WiFi، Z Wave، Lora، 3G و 4G فراهم شده است. همچنین باید اظهار داشت که فناوری نسل پنجم اینترنت‌های همراه هوشمندتر است.

دوشنبه، 5 آبان ماه 1399 884 بازدید
اپدیت 20H2 ویندوز 10

اپدیت 20H2 ویندوز 10

آخرین به روزرسانی سیستم عامل مایکروسافت، اصلاحات خوشایندی را ارائه می دهد و مرورگر Chromium Edge با سازگاری بیشتر ، جایگزین نسخه قدیمی می شود.

یکشنبه، 4 آبان ماه 1399 893 بازدید
آموزش تغییر برنامه‌های پیشفرض IOS14

آموزش تغییر برنامه‌های پیشفرض IOS14

همانطور که می‌دانید چندماهی از معرفی ios14 میگذرد و شرکت اپل ویژگی‌های گسترده جدیدی را در اختیار کاربران خودش قرار داده است. در مقاله‌ای بسیاری از ویژگی‌های جدید و کاربردی سیستم عامل جدید موبایل اپل را بررسی کردیم و به شما معرفی کردیم.  اما در این مقاله قصد داریم به طور دقیق‌تر یکی از ویژگی‌های کاربردی و جدید را آموزش دهیم.

سه شنبه، 29 مهر ماه 1399 273 بازدید